Історія компанії FAMO

Історія компанії FAMO

Читай історію famo – ми унікальні тим, що компанія в прямому сенсі слова побудована на коханні, як в кращих голлівудських фільмах.

Весна 2013 рік  – подарунок домену Platok від засновниці компанії Юлії – чоловіку.

13 травня 2013 рік  – співпраця з prom та власний сайт Platok.net.ua В асортименті шарфи, платки.

Осінь 2013 рік  – додаємо нові категорії товарів – сумочки, окуляри, щоб утримувати склад, заробітні плати в несезонні місяці). Обладнаний склад в будинку засновниці на 0 поверсі, яка особисто збирає посилки, проводить комунікацію з клієнтами.

2014 рік  – переїхали на великий склад до компанії «Технопростір», окремий склад та кол-центр.

Літо 2016 рік  – ребрендинг Platok, зміна логотипу, але назва залишається. Проводяться перші фешн-зйомки.

1 вересня 2016 року – заснований інстаграм, перші співпраці з блогерами, яких на той час були одиниці.

Збільшуються категорії товарів, почали реалізовувати великі кількості аксесуарів (капелюхи, окуляри, сумки) та зрозуміли, що назва Platok не підходить, було заведено зробити ребрендинг.

FAMO — гарна назва, яка коротка, лаконічна, пишеться як чується, красиво виглядає. Жодного прихованого змісту вона не має.

2017 рік – зареєстровано торгову марку FAMO.

31 жовтня 2018 року – запуск сайту, відбулась колаборація з відомим блогером Sashaabo. В той же день сайт завис через сильну завантаженість. Відтепер ми Famo – он лайн магазин аксесуарів та одягу) Постійно додаються нові категорії, щоб розширити асортимент та бути корисними для дівчат.

До відкриття першого магазину надихнув іспанський бренд аксесуарів Parfois в Барселоні, де засновниця Томусяк Юля зрозуміла, що класно купувати в офлайн. Відбувається інший контакт з товаром, з продавцем, під час покупки в офлайн отримуєш справжній кайф.

Травень 2019 року – відкриття першого магазину-острівка в ТРЦ «Квартал».